Menu
Your Cart

Elektronik Sigara Fiyatları Blog RSS Feed

20 Eyl Merak Edilen Yönleriyle Elektronik Sigara Tarihi
3 898
Elektronik sigara zamanı, bilhassa de e-sigara kullanımına yeni başlamış olan kişiler için en büyük merak mevzularından bir tanesidir. Peki ilk kere o kadar da uzak olmayan bir geçmişte üretilen ve bugün pek oldukça şahıs tarafınca kullanılan elektronik sigaranın zamanı yolculuğuna dair ne olursa olsun bilinmesi ihtiyaç duyulan teferruat nelerdir? ..
20 Eyl Terapatik Nikotin ve Sigarayı Bırakmadaki Etkileri
2 878
Uzun süredir sigara kullanımına idame eden kişiler, ne yazık ki nikotin bağımlılığının da tesiri ile sigarayı bırakmakta zorluk çekebilirler. Terapatik nikotin ise nikotin bağımlılığını mühim seviyede engellemiş olan ve sigarayı kademeli olarak bırakmaya destek olan bir vasıta olarak ön plana çıkmaktadır. Aşırı nikotin ve sigaranın arasında bulunan..
20 Eyl Sigarayı Bıraktıktan Sonra Gelen 6 Değişiklik
3 755
Sigarayı bıraktıktan sonrasında ne olur sorusu, sigarayı bırakmak isteyen kişilerin hakkındaki en oldukça inceleme yapmış olduğu konulardan biri olarak öne çıkıyor. Sigarayı bırakan bireylerde hem fizyolojik bununla beraber ruhsal olarak pek oldukça müspet değişiklik bulunduğunu söylemek yanlış olmaz. Bunun en mühim sebebi ise normal olarak ki siga..
20 Eyl Dry Burn Nedir?
0 665
Dry burn nelerdir ve iyi mi yapılır soruları, e-sigara hayatına yeni giriş yapmış; elektronik sigara kullanımına bütün bilgileri ile hakim olmak isteyen kişilerin hakkındaki en oldukca inceleme yapmış olduğu konulardan.  Bu doğrultuda ikimiz de elektronik sigaraya dair bütün merak ettiklerinize cevap veren E-buhar markası olarak, yazımızda sizler i..
20 Eyl Buharcı Dili Nedir?
0 633
Halk içinde dil yorgunluğu veya buharcı yorgunluğu olarak da anılan buharcı dili, uzun zamandır elektronik sigara kullanımına idame eden kişilerin en oldukca karşılaşmış olduğu problemler içinde yer alıyor. Peki buharcı dili nelerdir? Buharcı dili iyi mi geçer?  Elektronik sigara dünyasının öncü markası E-buhar ailesi olarak bugünkü içeriğimizde, s..
20 Eyl E-Sigara Kullanıcılarının Merak Ettiği Clearomizer Nedir?
0 336
Clearomizer nelerdir sorusunun elektronik sigara kullanıcıları tarafınca son dönemde en fazlaca araştırılan konulardan bir tanesi bulunduğunu söylemek mümkün. E-sigara deneyimini daha üst noktalara çıkaran clearomizer sisteminin doğru anlaşılması, elektronik sigaradan istediği hazzı almak isteyen kullanıcılar için büyük ehemmiyet arz ediyor.  Elekt..
20 Eyl Adım Adım Elektronik Sigara Nasıl Doldurulur?
0 435
Elektronik sigara yaşamına yeni giriş yapmış kullanıcılar, gün geçtikçe öğrenmeleri ihtiyaç duyulan pek oldukca yeni kavramla ve kullanım şekli ile karşılaşıyorlar. Elektronik sigaranın iyi mi taşındığı ve iyi mi içildiği kadar elektronik sigara iyi mi doldurulur sorusunun da kesinlikle yanıtlanması ve zihinlerde oluşan sual işaretlerinin giderilme..
20 Eyl Atomizer Low Hatası Ne Anlama Geliyor? Nedenleri ve Çözümü
0 316
Zannediyoruz ki hemen hemen bütün elektronik sigara kullanıcıları elektronik sigara için atomizerin ne kadar mühim olduğu mevzusunda hemfikir. Elektronik sigara kullanımında eğlenceli bir içim deneyimi yaşayabilmek için atomizerler hakkındaki daha ayrıntılı malumat sahibi olmak ve verdiği atomizer low yanlışı, atomizer short ve atomizer check şekli..
20 Eyl Elektronik Sigarada TC Mod Nedir? Nasıl Kullanılır?
0 419
TC mod nelerdir sorusu, devamlı gelişen ve büyüyen elektronik sigara endüstrisinin en dört gözle beklenen mevzularından bir tanesidir. Elektronik sigara dünyasının en oldukça tercih edilen modelleri içinde yerini gün geçtikçe sağlamlaştıran mod e-sigaralar ile son aşama yakından ilişkili olan bu kavramın doğru anlaşılması ise büyük ehemmiyet taşıyo..
20 Eyl 2022’nin En İyi Elektronik Sigara Modelleri
0 315
2022 senesi her birimiz için çok zor geçse de elektronik sigara endüstrisi için bu vaziyet tam tersi olmayı başarmıştır. Geçtiğimiz sene içinde, e sigara piyasası asla olmadığı kadar büyümüştür ve daha geniş kitlelere yayılmıştır. Bu durumun başlıca nedenlerinden birisi, ürün çeşitliliği çok artmıştır. Hem pod mod modellerde aynı zamanda e sigara ü..
20 Eyl TCR Nedir? E-Sigarada TCR Mod Nasıl Kullanılır?
0 291
Her geçen gün ilerleyen ve gelişen elektronik sigara endüstrisinde, pek oldukça yeni kavram ve hususiyet ortaya çıkıyor. Sıcaklık kontrolü ile ilişkili olan TCR terimi da bunlardan bir tanesi. Peki TCR nelerdir ve elektronik sigarada kullanması nasıldır?  Elektronik sigara sektöründe duyulan yeni terimler başlarda kullanıcılar için oldukça kompleks..
20 Eyl VG PG Nedir? Elektronik Sigarada Nasıl Kullanılır?
0 316
Vg pg nelerdir sorusu elektronik sigara kullanıcıları tarafınca en oldukca dört gözle beklenen ve araştırılan konulardan bir tanesi. Elektronik sigaradan alınan performansı daha üst noktalara çıkarabilmek için ise elektronik sigara ile alakalı öteki mevzularda olduğu şeklinde bu mevzunun da hepimiz tarafınca anlaşılır bir biçimde yanıtlanması büyük..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 231 (20 Sayfa)